Kaupan päälle Kempin automaattihitsausmaski!
Kempin Klassikko! Minarcin kohdalla erinomainen suorituskyky ei ole liioittelua. Sen kaikki ominaisuudet on suunniteltu liikkuvan hitsaajan tarpeisiin. Koon, painon ja suorituskyvyn suhteessa Minarc ei löydä vertaistaan. Minarc sopii hyvin työmaakäyttöön. Sitä voi käyttää joko verkkovirralla tai generaattorilla.
Tuote lisätty
874.35 € 669.90 €
Öljynsuodatinavain 3-jalkainen 75-120mm
Kolmejalkainen suodatinavain, joka puree sitä tiukemmin, mitä enemmän käännetään. 3/8" vääntöneliö ja 19 mm kuusiokanta. Käyttöalue 75-120 mm.
Tuote lisätty
16.90 € 12.90 €
Läpileikkaavat peltisakset Bahco MA325
Suoraan ja läpileikkaavat, kovaa ja vaikeasti leikkautuvaa teräspeltiä. Valmistettu taotusta ja tarkkuuskarkaistusta teräksestä. Varustettu välityksellä, mikä vähentää voimantarvetta. Kahvat lasikuituvahvisteista nailonia. Varustettu lukituksella ja palautusjousella.
Tuote lisätty
65.40 € 49.90 €
Kuulapäävasara lasikuituvarrella
Edulliset lasikuituvartiset kuulapäävasarat pitävällä kumitetulla kädensijalla. Kolme kokoa. Hinnan näet valitsemalla oikean tuotevaihtoehdon.